X
x جهت سفارش تبليغ در سایت ثامن بلاگ کليک کنيد

یورو و دلار paypal

اسکلت فلزی - آینده

اسکلت فلزی - آینده

موضوعات
Category

محبوب ترین مطالب
Most visited Postss

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1
» بازديد سال : 21
» بازديد کل : 66
» اعضا : 0
» مطالب : 3

آینده


تاریخ انتشار پست : 1396/10/23 بازدید : 4


آینده

برای تکمیل این تالیف، می بایست درباره جنبه های دیگری از حرفه روزنامه نویسی نیز بحث می شد. برای مثال می بایست درباره روشهای معمول ثبت وقایع روزانه و تذکار وقایع گذشته به ترتیب روز و ماه و سال و به تفکیک رویدادهای مختلف و رونق فزاینده آن در مطبوعات سخن گفت؛ می بایست به تشریح خصایص و انواع هفته نامه ها پرداخت؛ می بایست فصلی را به کیفیت تدارک و تهیه مجلات جنجالی هیجان برانگیز که به کلی با روشهای روزنامه نگاری مورد اشاره در این کتاب  متفاوت است، اختصاص داد؛ همچنین می بایست بر تفاوتها و زیر و بم های بسیاری از روشهای مثبت مورد بحث تاکید بیشتری داشت. اما چون غرض مطالعه در طرحی کلی از حرفه روزنامه نویسی بود فقط به نگاهی سریع بر خطوط اصلی اساسی حرفه ای که گونه گونی و تنوعی بینهایت دارد اکتفا شد.

همین خطوط اصلی میتواند راهنمایی جهت ادامه راه به سوی آینده باشد، چون همان طور که اشاره شد تحول مطبوعات بسیار سریع است و از هم اکنون دگرگونیهای فراوان به مرحله عمل و اجرا درآمده است.

به اصول تحولات فنی اشاره ای کردیم ولی باید اعتراف کرد که دگرگونیهای چشمگیر بیست سال اخیر،در مقایسه با آنچه از هم اکنون برای آینده رخ می نماید بسیار ناچیز است.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد